Slovensky English Polski

BUSINESS & FAMILY HOTEL

Penzión Fontána ponúka ubytovanie v obci Bešeňová, v čarokrásnom kraji Liptov, kde sa priamo nachádzajú termálne kúpaliská Thermal park Bešeňová s celoročnou prevádzkou, a len čoby kameňom dohodil veľký vodný svet Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš. Vysoké Tatry a Nízke Tatry sú svojou polohou ideálne pre zimné športy a letnú turistiku.

Penzion Fontána

Penzión Fontána je Vám pripravený poskytnúť príjemné ubytovanie na Liptove v nadštandardne vybavených izbách, s mnohými doplnkovými službami: reštaurácia s výbornou kuchyňou, pizzeria, zimná záhrada, kongresové služby, wellness, golfový simulátor a mnohé iné.

Prídte k nám spoznať malebný kraj Liptov a vychutnať si ničím nerušené ubytovanie v obci Bešeňová.

Vitajte v našom hoteli

Wellness centrum

Penzion Fontana*** ponúka okrem pohodlného ubytovania a iných doplnkových služieb i relax.

Vychutnajte si jedinečnú whirpool vaňu pre 6 osôb s tryskami rôznej veľkosti rozdielneho prúdu, fínsku saunu, škótske striky, tropický dážď, fínske vedro, celkovú alebo čiastočnú masáž.

Vstúpte teda do novo vybudovaného relaxačného a wellness centra.

Golfový simulátor GolfBlaster 3

Do prevádzky sme uviedli profesionálny golfový simulátor GolfBlaster 3 ako súčasť relaxačného a wellness centra. Simulátor je špičkovým produktom s vysokou vernosťou simulácie hry na 16 najvýznamnejších golfových ihriskách sveta, na ktorých sa hrajú turnaje PGA.

Poďte si zahrať golf


Fontana for you, s. r. o

Bešeňová 135, 034 083
Slovenská Republika

Telefón: +421 44 439 28 58, +421 44 439 28 57
Fax: +421 44 439 27 65

E-mail: fontana@penzionfontana.sk
Web: www.penzionfontana.sk